top of page

SEMİNERLER

Yaşam İçin Destek

AİLEDE İLETİŞİM GÜCÜ

Günümüz ailelerini, yapıları itibariyle nasıl gruplandığını, özelliklerini ve iletişim yönet imler ini konuşacağımız bu seminerimizde, katılımcılar da kendi aile tipler ini ve iletişim şekillerini farketmek fırsatı bulurken, iletişimlerini nasıl güçlendirebilecekleri konusunda
fikirler bulabileceklerdir. Katılımcılar, kendi aile motifleri ile ilgili farkındalık elde ederken, gelişimi için ilham alabileceklerdir.

aile-iai-iletiuim-880x470.png

MENTOR ANNE BABA OLMAK

Günümüzde çocuklarımızın kendi öz benliklerini desteklemek, yetenekleriyle ve en önemlisi mutlu olacakları yaşam kurgularıyla buluşturmak üzere ebeveynlik yapmak elbet tüm anne babaların öncelikli istekleri. Seminerimizde, günümüz gençler ine bu kıymetli desteği zorlanmadan verebilmek için en uygun yol olan mentorluk sistemini konuşuyor olacağız.

mentor-aile-700x470.png

EYVAH ÇOCUĞUM SINAVA HAZIRLANIYOR! SEMİNERİ

Hem ebeveyn olarak kendi çocuklarımızla hem de öğretmen olarak öğrencilerimizle yaşadığımız sınav hazırlık dönemi her birimiz için oldukça hassas bir dönem. Bu önemli dönemi detayları ile konuşacağımız seminerimizde uygulayabileceğimiz pratik çözümler ve anlatımlar ile süreci nasıl yönetebileceğimizi konuşacağız. Katılımcılar, kendi yaklaşım ve beklentileri ile çocuklarının veya öğrencilerinin algılarını daha iyi anlayabileceklerdir ve bu hassas dönemde uygulayabilecekleri pratik çözümler öğrenme fırsatı bulabileceklerdir.

eyvah-cocugum-sinava-hazirlaniyor-700x470.png
Ailede İletişimin Gücü: Hizmetler
bottom of page