top of page
beyin fırtınası

HAKKIMIZDA

POTANSİYELİNİ KEŞFET

Olea Academy 2019 yılında, İstanbulda kurulmuştur. 

Olea Academy Profesyonel Koçluk ve Eğitim konularında hem kurumsal hem de bireysel alanlarda, bireylerin ve kurumların potansiyellerini keşfetmeleri ve kendi potansiyellerinin en üst düzeyine ulaşmaları amacıyla hizmetler sunmaktadır. 


Bireyler için profesyonel koçluk hizmetleri, yönetici koçluğu, takım koçluğu ,kariyer danışmanlığı ve kişilik & yetkinlik analizi hizmetleri sunulmaktadır. 


Kurumlar için, işe alım, insan kaynakları ve eğitim alanlarında danışmanlıklar, kurum iklim ve eğitim ihtiyacı analizi, profesyonel koçluk, eğitim ve kurum oyunları hizmetleri sunulmaktadır. 


Olea Academy, aynı zamanda kişilik analizi, kurumsal bağlılık, yetkinlik analizleri alanında farklı ürünlerini, farklı hizmet alanlarında yetkili danışmanlıkları ile objektif verilerler ile danışmanlıklar vermektedir.

Olea Academy, Maltepe Üniversitesi, Meb Üsküdar İlçe Milli Eğitim, Köseoğlu Gıda, İlkuzem, Hakimler Akademisi, ÇYDD, Pimsa-Adler, Kale Grubu, İzü Üniversitesi,Averest Training, ETMD Dermeği, Le Grand gibi farklı sektörlerden farklı alanlarda bulunan geniş müşteri portfoyü ve tecrübeleri ile hizmetlerini sunmaktadır.

Hakkımızda: Hakkımda
bottom of page