top of page
Professor Lecturing on Stage

EKİBİMİZ

Biz Kimiz?

Ekibimiz: Ekip Üyeleri
Derya Foto_edited.jpg

DERYA ÇORBACIOĞLU

Profesyonel Koç FCPC, Danışman

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve
Endüstri İlişkileri bölümü mezunu olan Derya, 23 yılı aşan
profesyonel hayatında uluslararası kurumsal firmalarda kongre direktörü
olarak çalışmıştır. Derya, kariyeri boyunca üstlendiği görevlerde 300 ile 3500 kişi arasında değişen katılımcı sayıları ile 50.000 üzeri kişi, 500 üzerinde firma kontağı ile yurtiçi ve yurt dışında birçok başarılı tıp kongresi, bayi toplantısı,
eğitim toplantısı, ürün lansmanı, konser ve özel etkinlikler düzenlemiştir.
Kendi iş profilindeki başarı tanımı, kritik önem taşıyan süreçlerdeki kriz
yönetimi ve en önemlisi kişi, karar ve olay ilişki yönetimi olduğunu düşünen Derya, yaşamının momentumunu oluşturan organizasyonel gelişim alanlarını ve insan ilişkilerini bütünsel yaklaşımı ile birleştirerek Profesyonel Koç & Eğitmen olmaya karar vermiştir. 2018 yılında Olea Academy şirketini kurmuştur. Aktif bir şekilde bireyler ve kurumlar için koçluk çalışmaları yapmaya, eğitim vermeye devam ederken Türkiye ve Almanya’da Characterix Kişilik envanteri
çalışmaları yapmaktadır. Derya, ICF ( Uluslararası Koçluk Derneği) Global ve Türkiye üyesidir.

WhatsApp Image 2022-01-31 at 12.48.19.jpeg

NAZLI ÇELEBI

Eğitimler Asistanı

İletişim yönetimini kariyerinin merkezine konumlandıran Nazlı, Olea Academy'de, Eğitimler Asistanı rolünü üstlenmektedir. Müşteri iletişim yönetimi, eğitim içerikleri hazırlıkları, reklam faaliyetleri alanında üstlendiği görev ve projeleri başarı ile yöneten Nazlı, eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Halka İlişkiler ve Tanıtım bölümde eğitimine devam etmektedir.

WhatsApp Image 2022-08-25 at 17.37.39.jpeg

İDE ERTUN

Profesyonel Koç, Takım Koçu, Yönetici Koçu

Üretim sektöründe deneyim sahibi olan İde, kendini tamamen organizasyonların gelişimine adamıştır ve fütürist bir bakış açısıyla artan değer ve kaliteyi getirerek bireylerin gelişimi ile kurumların maksimum kapasiteye ulaşmaları için danışmanlık vermektedir.


Anahtar danışmanlık uzmanlıkları: Yönetici Arama; Profesyonel İşe Alım; Organizasyonel İK Gelişimi ve Eğitimleridir.


Profesyonel geçmişinde Pimsa, Zer, Reed, Arga Hr firmalarında görevler yapmış olan İde, aktif olarak Mercuri Urval, İstanbul, Türkiye temsilcisi rolünü başarı ile sürdürmektedir.


Profesyonel Koçluk, Nlp Uzmanlığı, Takım Koçluğu, işe Alım Uzmanlığı, kategori yönetimi ve stratejik satınalma eğitimlerine sahip olan İde, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği ve MBA derecesi ile Doğuş Üni. Mezuniyetlerine sahiptir.

logo dcm.png

DEVRAN ÇORBACIOĞLU

Teknoloji Danışmanı

Yüksek Uçak Mühendisi & DTF Danışmanlık Kurucusu

bottom of page